Amberg Engineering Slovakia, s.r.o.

Vyberte jazyk:  SK     EN

 Untitled

20.6.2013
Už 10 rokov s Amberg Engineering Slovakia, s.r.o.
Dňa 19.6.2013 sme oslávili 10-te výročie založenia našej spoločnosti

10-ročné jubileum nám poskytuje priestor na pripomenutie si tŕnistej cesty za métami zvanými úspech a uznanie.

119 projektov, ktoré už hrdo nosíme na pleciach, nám dláždia cestu medzi konkurenciou. Významné projekty ako geotechnický a stavebný dozor tunela Sitina na diaľnici D2, stavebný dozor úsekov diaľnice D1 Mengusovce – Jánovce a Jablonov - Studenec v oboch etapách, diaľnice D3 Hričovské Podhradie – Žilina Strážov, resp. projekt rozšírenia diaľnice D1 Bratislava – Trnava na 6 pruh s kolektormi, ako aj diaľnice D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec, sú tým hmatateľným výsledkom nášho úsilia.

Nie len cesty sú pýchou našej práce, ale aj železnice. Na úseku modernizovanej železničnej trate Piešťany – Nové Mesto nad Váhom, či na jej pokračovaní v úseku Trenčianska Teplá - Ilava – Beluša sme vykonávali činnosť SD. Okrem toho sme autorom projektu nového železničného tunela Kysacký, resp. rekonštrukcie Bujanovského tunela.

Voda spolu so zemou tvoria základné prírodné elementy a my sa snažíme precíznym dozorom dohliadať, aby jednotlivé regióny Slovenska boli nielen zásobované pitnou vodou, ale aj odkanalizované. Preto i vďaka nám sa ľuďom na Kysuciach, v Trnave, Galante, Žiline, Trenčíne a iných miestach a regiónoch žije ľahšie.

Nebojíme sa ani výzvy, ktorá nás v najbližších rokoch čaká pri výkone stavebného dozoru mediálne tak známeho projektu akým úsek diaľnice D1 Jánovce – Jablonov s mostom v Kurimanoch bezpochyby je.

S určitosťou vieme povedať jedno, že aj dnes, 10 rokov od vzniku Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. sme verní našim princípom, z ktorých precíznosť, zodpovednosť a spoľahlivosť sú hnacou silnou našej spoločnosti.

Veríme, že história a tradície budú zdrojom sily a vnútornej energie v ďalších rokoch. Zároveň aj touto cestou vyjadrujeme svoju obrovskú vďaku všetkým, ktorí boli a sú priamo, či sprostredkovane súčasťou tohto úspech, a to tak našim zamestnancom, ako aj ostatným obchodným partnerom.

Galéria:Späť