Oslava 18. výročia spoločnosti v Košiciach

Naša spoločnosť oslávila dňa 19.06.2021 krásne osemnáste narodeniny. Za toto obdobie  sme sa stali dvojkou na slovenskom trhu projekčných a inžinierskych firiem. Krédom firmy je „Tvoríme budúcnosť“ a veríme, že  svojou prácou sme dokázali že sa to dá čestne…..

Krásne výročie si zaslúži aj krásnu oslavu. Aj keď súčasná situácia nám nedovolila oslavu v takom rozsahu ako  bolo zvykom po minulé roky, oslávili sme aspoň v úzkom kruhu na jednotlivých pobočkách  v Bratislave, Košiciach, Prešove, Banskej Bystrici a v Žiline.

Lyžovačka Jasná 2020

V dňoch 13.2. – 15.2.2020 sme si dopriali oddych na horách. Niektorí sa lyžovali a poniektorí si len tak vyvetrali hlavu v okolí strediska Jasná. Hotel Fim nám všetkým poskytol dostatočný wellness relax a dobré jedlo. Tešíme sa opäť o rok….           

Vianočný večierok 2019

Koncom roka sme si našli čas aj na zábavu a spoločné stretnutie na vianočnom večierku našej firmy v Salamandra rezorte. Po úvodnej prezentácie a zhodnotení výsledkov za rok 2019, nás prišli zabaviť už overení zbojníci z Tatranskej agentúry Doremi, ktorí rozprúdili zábavu ako sa patrí..

Firemné športové hry 2019

Firemné športové hry sú overenou klasikou, pri ktorej si kolegovia otestujú tímového ducha a prebudí sa medzi nimi spontánna súťaživosť. Tento rok sme si v dňoch 13. -14.9.2019 v Novom Smokovci zmerali sily v netradičných disciplínach Tatranského sedemboja pod vedením skúseného kapitána Milana z tatranskej agentúry Doremi. Nielen plieskanie bičom alebo hádzanie sekier na terč zaujalo každého.