Jaga Cup 2019

Dňa 21.8.2019 sme sa po prvýkrát zúčastnili futbalovej akcie Jaga Cup, na ktorej sa zúčastnili spoločnosti pôsobiace v oblasti stavebníctva. Dostali sme sa až do osemfinále, kde sme po penaltovom súboji prehrali so spoločnosťou Wienerberger. Každopádne sme si dobre zahrali, utužili kolektív a podali dobrý výkon.

Building Industry Football Challenge 2019

Aj tento rok sme sa zúčastnili Building Industry Football Challenge, kde sme si zmerali sily s inými spoločnosťami. Podarilo sa a prebojovali sme sa až do semifinále a v súboji o 3. miesto nás vyradila spoločnosť TEBAU. S výkonom sme boli spokojní, a umiestnili sme sa na peknom 4. mieste.

Lyžovačka Jasná 2019

V dňoch 31.01.-02.02.2019 sme navštívili naše obľúbené stredisko v Jasnej, kde sme si znova výborne zalyžovali. Tento rok nás trošku potrápilo počasie, ale aj napriek tomu sme si znova užili jej krásy.

Firemný vianočný večierok 2018

Dňa 13.12.2018 sa uskutočnil firemný vianočný večierok, ktorý sme strávili v hoteli Hanuliak. Stretli sme sa celá firma pri dobrej zábave, ktorú spestril kúzelník Peter Šesták. Pri živej hudbe a dobrom jedle sme sa so starým rokom rozlúčili až v skorých ranných hodinách.

Športové hry – Sudopark 2018

V dňoch 7.-8.9.2018 sme sa zúčastnili firemných športových dní v krásnom prostredí Sudoparku v Klokočove. Zmerali sme si svoje sily v hre Archery Hunters, pri ktorej sme proti sebe bojovali špeciálne upravenými lukmi a šípmi. Už nie po sebe, ale na terče sme strieľali zo vzduchoviek. V Survival Academy sme sa naučili ako prežiť v prírode bez pomoci moderných technológií. A nakoniec sme všetko zužitkovali v praxi na Topo Geocaching-u. Večer sme zakončili zábavou vo forme hudby a tanca.

Poklepanie základného kameňa SOŠ Ivanka pri Dunaji

Dňa 16.5.2018 sa uskutočnilo slávnostné poklepanie základného kameňa projektu Rekonštrukcia objektov SŠ v Ivanke pri Dunaji.

Zmena sídla pracoviska Banská Bystrica

Od 1.6.2018 sa naša pobočka v Banskej Bystrici sa presťahovala z Námestia Slobody na Medený Hámor 11